Właściwa pielęgnacja stóp jest niezwykle istotnym elementem dbałości o higienę osobistą. Nie można traktować tej części ciała po macoszemu, gdyż pociąga to za sobą poważne konsekwencje nie tylko dla estetyki i samopoczucia, ale przede wszystkim dla naszego zdrowia. Skóra stóp, podatna jest na ciągłe naprężenia, otarcia, uszkodzenia tj. choćby pękanie, spowodowane przesuszeniem lub nadmiernym rogowaceniem naskórka.
Stopy zamknięte, przez większą część dnia, w obuwiu stają się opuchnięte, zmęczone, odparzone. Potrzebują natychmiastowej regeneracji. Systematyczna pielęgnacja stóp jest bardzo wskazana (także sportowcom). Ma przede wszystkim zapobiegać pojawianiu się bolesnych nagniotków, modzeli czy otarć. Dobre buty przynoszą naszym stopom ulgę, niemniej jednak największe korzyści można uzyskać poprzez regularne zabiegi pedicure.
Pedicure Bar to profesjonalny salon pielęgnacji stóp we Wrocławiu. Proponujemy cztery pakiety dobierane w zależności od indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Kompetentny personel Pedicure Bar zawsze służy rzetelną radą i doświadczeniem. Bazujemy na wysokiej jakości profesjonalnych kosmetykach marki Ericson Laboratoire, których stosowanie gwarantuje kapitalny efekt końcowy. Pielęgnacja stóp Wrocław może być zabiegiem bardzo przyjemnym i komfortowym. Składa się na nią m.in. odświeżająca kąpiel, delikatne mechaniczne wygładzenie skóry stóp, aromatyczny peeling, a także relaksujący masaż. Skóra jest fantastycznie odświeżona, odprężona, bardziej elastyczna i wyraźnie zregenerowana. Warto zatroszczyć się o swoje stopy. Dzięki wizytom w Pedicure Bar wszelki dyskomfort, związany z tą częścią ciała, odejdzie w zapomnienie.