Auto GTA – skup samochodów jak pielęgnacja gabinetowa

Auto GTA – skup samochodów jak pielęgnacja gabinetowa
Dakolen przedstawia:
Auto GTA – skup samochodów jak pielęgnacja gabinetowa
Przodują w branży:
Zarys działalności:

Skup samochodów AUTO GTA – firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca od 2009 r. Specjalizujemy się w skupowaniu od Państwa aut i innych pojazdów. Nie ma znaczenia, czy są to auta prywatne czy firmowe. Każde auto można u nas sprzedać. Działamy głównie na obszarze województwa dolnośląskiego, ale nasza oferta obejmuje również województwa opolskie i lubuskie. Oferujemy profesjonalną obsługę i wycenę auta. Dostosowujemy się do zmieniających się potrzeb naszych klientów, szanujemy ich potrzeby i oczekiwania.

Proponujemy Państwu atrakcyjne ceny za pojazdy w każdym stanie technicznym (auta w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym, zniszczone, mniej lub bardziej uszkodzone, powypadkowe i takie, które nadają się tylko do złomowania i kasacji). Wszelkie formalności związane ze skupem pojazdu wykonujemy szybko i profesjonalnie, szanując czas klienta. Jesteśmy zainteresowani skupem wszelkich pojazdów z roczników 1990-2017. Szczegóły naszej oferty dostępne są na stronie internetowej pod zakładką „Skup samochodów”.

U nas mogą Państwo korzystnie sprzedać samochód, a wstępną wycenę podamy Wam już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego. Ostateczna cena za auto zostanie ustalona po zbadaniu jego stanu technicznego, karoserii, sprawności i innych parametrów. Wyceny można również dokonać za pomocą formularza na naszej stronie „Wycena online”. Oferujemy bezpłatny dojazd do miejsca, w którym znajduje się pojazd na sprzedaż. Zapraszamy do skorzystania z usług AUTO GTA i kontaktu.

Gdzie dzwonić:
730117117
Adress:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
NIP:
8951876724
Regon:
020742967