Centrum Stomatologiczne Nadent Wrocław

Centrum Stomatologiczne Nadent Wrocław
Przodują w branży:
Zarys działalności:

Nadent to klinika stomatologiczna zlokalizowana we Wrocławiu, która już od dwudziestu lat dba o zdrowy uśmiech swoich pacjentów. Klinika zatrudnia wyspecjalizowanych stomatologów, którzy są ekspertami w różnych dziedzinach dotyczących uzębienia.

W ofercie kliniki znajduje się między innymi leczenie skutków próchnicy oraz stomatologia estetyczna, która pozwala cieszyć się białym, pięknym uśmiechem. Wśród doświadczonych ekspertów znajdują się także chirurdzy stomatologii oraz ortodonci. Nowocześnie i kompleksowo wyposażone gabinety oraz pracownia RTG, pozwalają na dokładną analizę uzębienia i opracowanie planu leczenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Nadent to gwarancja kompleksowego leczenia oraz materiałów najwyższej jakości. Dzięki przyjaznym specjalistom oraz miejscowemu znieczuleniu zabiegi przebiegają w bezstresowej atmosferze. Stomatolodzy stale doskonalą swoje kompetencje zawodowe, gwarantując najwyższą jakość usług, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii leczenia.

W internecie:
Gdzie dzwonić:
713281222
Adress:
ul. Henryka Sienkiewicza 116/2 50-347 Wrocław
NIP:
8942597456
Regon:
932225996