Contour Studio Kosmetologia Estetyczna
Przodują w branży
Zarys działalności

Chcesz dobrze wyglądać i poprawić swój wygląd? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym studio kosmetologicznym. Zakres realizowanych przez nas usług jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi mezoterapię igłową, peelingi chemiczne, leczenie trądziku, makijaż permanentny, karboksyterapia czy też laserowe zamykanie naczynek oraz wiele innych.

Dysponujemy doświadczonym zespołem fachowców, którzy potrafią odpowiednio podejść do każdego klienta. Nasz zespół fachowców cały czas się rozwija i inwestuje w odpowiednie najnowocześniejsze szkolenia. Podczas realizacji każdego zabiegu stosujemy wysokiej jakości kosmetyki, a także możemy pochwalić się bardzo nowoczesnym sprzętem, którego używamy podczas realizacji zabiegów.

Dodatkową zaletą naszego centrum są także bardzo atrakcyjne ceny. Gwarantujemy, że każdy, kto nas odwiedzi, będzie mógł wyglądać ładnie i poprawić swój wygląd. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z zabiegów oferowanych przez nas.

Contour Studio Kosmetologia Estetyczna

W internecie
Gdzie dzwonić
713072080
Adress
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
NIP
8971634131
Regon
020606738
  • Contour Studio Kosmetologia Estetyczna