Lekarz ginekolog w centrum medycznym Mamed Wrocław

Lekarz ginekolog w centrum medycznym Mamed Wrocław
Przodują w branży:
Zarys działalności:

Gabinety Lekarskie MAMED oferują Państwu profesjonalną opiekę ginekologiczną. Nasi lekarze zajmują się diagnostyką oraz leczeniem nadżerek,stanów zapalnych narządu rodnego, zaburzeń związanych z cyklem miesiączkowym oraz objawów okresu menopauzy. Ginekolodzy MAMED zajmą się także pomocą w sprawie doboru oraz stosowania antykoncepcji, w tym także założeniem, bądź usunięciem wkładki domacicznej, tzw.spirali.

Dla przyszłych mam w ofercie jest prowadzenie ciąży, w skład której wchodzą doradztwo, prowadzenie oraz opieka położnicza, a w tym opieka poporodowa aż do momentu powrotu do pełnej kondycji po porodzie. Ponadto zapewnią kompleksowe badanie prenatalne oraz diagnostykę USG w ciąży z wykorzystaniem technologii 3D oraz 4D. Lekarze MAMED zapewnią Państwu pomoc w diagnostyce, a także leczeniu niepłodności.

Poprowadzą Państwo i wykonają wszelakie badania takie jak: badania genetyczne, które pozwalają wykryć predyspozycje do występowania nowotworów; wymazy bakteriologiczne i mykologiczne oraz cytologie. Nasi lekarze przeprowadzą z Państwem kompleksowy wywiad oraz odpowiedzą na wszystkie pytania oraz obawy i problemy związanie z układem rozrodczym.

Gdzie dzwonić:
717988333
Adress:
Legnicka 51/53 54-203 Wrocław
NIP:
8992067660
Regon:
932709487