MF Fizjoterapia – dr Preś laryngolog Wrocław

MF Fizjoterapia – dr Preś laryngolog Wrocław
Dakolen przedstawia:
MF Fizjoterapia – dr Preś laryngolog Wrocław
Przodują w branży:
Zarys działalności:

MF Fizjoterapia to miejsce, gdzie zawsze stawiają na nogi. Zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty, dzięki czemu będziecie mieli szansę na dojście do pełni sił. W naszych gabinetach stawiamy na kompleksową diagnostykę, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Wam najlepsze metody leczenia.

Laryngolog Wrocław – gabinet w MF Fizjoterapia

W pracy korzystamy z najnowocześniejszych sprzętów, dzięki czemu rehabilitacja i fizjoterapia przynoszą jeszcze lepsze efekty. Każdy pacjent jest przez nas traktowany w indywidualny sposób. Serdecznie zapraszamy na rehabilitację osoby dorosłe, jak również dzieci, które wychodzą z naszych gabinetów z uśmiechem na ustach.

Laryngolog Wrocław dr n. med. Krzysztof Preś

W naszych gabinetach przyjmuje również laryngolog, który jest specjalistą, jeżeli chodzi o ból ucha, uczucie zatkanego ucha, szumy, nawracający, uporczywy katar, zawroty głowy i zaburzenia równowagi, wykryte guzy w obrębie szyi i głowy, itd. Zachęcamy Was do zapisów do laryngologa, jeżeli macie jeden z wymienionych wyżej problemów. Na jego skuteczną pomoc zawsze możecie liczyć.

Gdzie dzwonić:
717575923
Adress:
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
NIP:
8851573556
Regon:
021176990
  • MF Fizjoterapia – dr Preś laryngolog Wrocław
  • MF Fizjoterapia – dr Preś laryngolog Wrocław