Omerta Tattoo – studio tatuażu Wrocław
Przodują w branży
Zarys działalności

Omerta Tattoo to profesjonalne studio tatuażu, które od początku swojego istnienia stawia po pierwsze na jakość wykonywanych na skórze wzorów, a po drugie na poszukiwanie coraz bardziej innowacyjnych i nadążających za światowymi trendami inspiracji.

Tatuaż wykonany w Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław fot.1

Indywidualne podejście tatuażystów zatrudnionych w studio to dla klientów gwarancja wsparcia przy doborze konkretnego tatuażu oraz pewność wykonania idealnego wzoru, który przez lata będzie cieszył kreską, kolorem i formą. Misją firmy jest oryginalność tworzonych kreacji, nieszablonowe podejście i komfort klientów, którzy wychodząc ze studio wiedzą, że otrzymali usługę na najlepszym poziomie.

Tatuaż wykonany w Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław fot.2

Tutaj tatuaż staje się nie tylko ozdobą ciała, ale i tworzy na nim pewną historię, do której wraca się z nostalgią i przyjemnością. Omerta Tattoo od lat wspiera też polskich sportowców m.in Damiana Janikowskiego, brązowego medalistę igrzysk olimpijskich w Londynie. Przykładowe wzory tatuaży wykonywanych w studio można obejrzeć na stronie internetowej firmy.

Studio Tatuażu Omerta Tattoo

Gdzie dzwonić
796742534
Adress
ul.Tadeusza Kościuszki 33/1 50-011 Wrocław
NIP
8992414765
Regon
021549646
  • Omerta Tattoo – studio tatuażu Wrocław
  • Omerta Tattoo – studio tatuażu Wrocław