Poradnia Dla Serca – badanie EKG spoczynkowe

Poradnia Dla Serca – badanie EKG spoczynkowe
Przodują w branży:
Zarys działalności:

Dolegliwości związane z układem krążenia i problemy z prawidłowym funkcjonowaniem serca są niejako wpisane w katalog chorób cywilizacyjnych. Dlatego konieczna jest właściwa profilaktyka i diagnostyka – nieoceniony w wielu sytuacjach jest dobry kardiolog.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca świadczy usługi dla pacjentów różnym wieku, borykających się z: nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością oraz zaburzeniem rytmu serca. Bardzo często zgłaszają się również osoby z niedokrwienną chorobą serca. Odpowiednio dostosowane leczenie może zapobiec poważniejszym zmianom w obszarze układu krążenia.

Specjalistyczna Poradnia Kardiologiczna Dla Serca wykonuje w zależności od potrzeb różne badania: USG serca, EKG spoczynkowe, EKG metodą Holtera oraz EKG wysiłkowe. Każda z konsultacji uwzględnia wiek pacjenta, tryb życia oraz inne uwarunkowania, które mają wpływ na przebieg diagnozowanych chorób oraz występujących na co dzień dolegliwości. Szczegółowy wywiad oraz indywidualne podejście do pacjenta umożliwiają zastosowanie odpowiednich metod leczenia.

Gdzie dzwonić:
713726164
Adress:
ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław
NIP:
6131421573
Regon:
022203944