Poradnia Psychologiczna Ego Progres – psycholog Wrocław prywatnie
Przodują w branży
Zarys działalności

Najlepszym sposobem na rozwinięcie skrzydeł jest skorzystanie z pomocy Ego Progres. Jest to Wrocławska poradnia psychologiczna, która specjalizuje się w pomocy z zakresu zdrowia psychicznego, przy zachowaniu wszelkich zasad etyki. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat w placówkach klinicznych i w czasie prywatnych praktyk pozwala na skuteczność prowadzonych działań terapeutycznych.

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Ego Progres fot.1

Główne obszary działania to psychoterapia indywidualna, psychoterapia par, terapia uzależnień, interwencja kryzysowa, a także psychodietetyka. Dodatkowo można wziąć udział w sesjach mających pomóc w rozwijaniu asertywności, rozwinąć umiejętność wspierania osób bliskich w kryzysie, pracować nad lękami i wyznaczyć cele życiowe do dalszej realizacji.

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Ego Progres fot.2

Zapisanie się na terapię jest możliwe poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny. Warunki współpracy zostają określone na pierwszej wizycie. Poradnia pracuje od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-21:00. Psychoterapeutę jak i psychologa obejmuje tajemnica zawodowa, dzięki czemu sekrety pozostają bezpieczne.

Poradnia Psychologiczna Ego Progres

Gdzie dzwonić
728173546
Adress
pl. Solny 13/52 50-061 Wrocław
NIP
8971877218
Regon
385774306
  • Poradnia Psychologiczna Ego Progres – psycholog Wrocław prywatnie
  • Poradnia Psychologiczna Ego Progres – psycholog Wrocław prywatnie