Przychodnia Weterynaryjna OptoVet Wrocław

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet Wrocław
Dakolen przedstawia:
Przychodnia Weterynaryjna OptoVet Wrocław
Przodują w branży:
Zarys działalności:

Dobry weterynarz zawsze zaoferuje odpowiednia pomoc psom, kotom oraz innym zwierzakom. Jeżeli takiego dobrego weterynarza poszukujecie na terenie Wrocławia, to zapraszamy do OptoVet. To klinika, gdzie wszystkie zwierzęta są zawsze traktowane w odpowiedni sposób – niezależnie od gatunku z jakim mamy do czynienia. Tutaj każdy weterynarz posiada odpowiednią wiedzę, dzięki jesteśmy w stanie poradzić sobie z wieloma chorobami, a także przypadkami zagrożenia życia.

Weterynarz w przychodni OptoVet Wrocław

Nasza klinika jest dla Was otwarta od poniedziałku do niedzieli. Na naszej stronie www możecie znaleźć informacje odnośnie godzin otwarcia, jak również został tam umieszczony numer telefonu. Jeżeli macie pytanie do weterynarza, to śmiało dzwońcie. Każdy lekarz chętnie udzieli Wam odpowiedzi.

Bazujemy nie tylko na swojej wiedzy, ale również na nowoczesnym sprzęcie technologicznym, dzięki czemu wiele badań możemy wykonywać na miejscu. Kochamy wszystkie zwierzaki, a ich zdrowie jest dla nas priorytetem. Zachęcamy do skorzystania z usług OptoVet.

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

W internecie:
Gdzie dzwonić:
534820033
Adress:
ul. Aleja Poprzeczna 72 51-167 Wrocław
NIP:
8952114212
Regon:
366321634
  • Przychodnia Weterynaryjna OptoVet Wrocław