Psychiatra dziecięcy w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław

Psychiatra dziecięcy w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław
Dakolen przedstawia:
Psychiatra dziecięcy w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław
Przodują w branży:
Zarys działalności:

Męczą Cię problemy psychologiczne? Masz kłopoty z depresją, agresji i wiele innych różnych? Jeżeli tak to nasza Klinika Zdrowego Umysłu pozwoli Ci odzyskać równowagę stanu zdrowia. Dysponujemy doświadczoną kadrą specjalistów, wśród których znajdują się specjaliści od pomocy osobom dorosłym. Oferujemy specjalistyczne konsultacje psychiatryczne, terapię indywidualną oraz konsultację psychologiczne.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i dbamy, aby w naszej klinice czuł się dobrze i komfortowo. Jednym z pionów naszej działalności jest pomoc psychologiczna dla dzieci. Dzięki spotkaniom z naszym specjalistom można bez problemów znaleźć ewentualne źródła problemów, które dręczą nasze pociechy.

Jesteśmy w stanie pomóc młodzieży w takich problemach jak trudności z koncentracją, rozkojarzeniem, zaburzeniem snu i z wieloma innymi problemami. Gwarantujemy, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszej Kliniki otrzyma profesjonalną pomoc psychologiczną oraz psychiatryczną. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Gdzie dzwonić:
530545002
Adress:
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
NIP:
8971708697
Regon:
021409951